כיבוי אש בבנייני משרדים

כאשר אנחנו עובדים בבניין משרדים אנחנו לא נוטים לחשוב הרבה על הבטיחות שלו. למעשה, כל בניין משרדים חייב לעמוד בתקני בטיחות מסוימים כמו מדרגות חירום ויציאות חירום. כל בניין חייב שיהיה בו גם מערכות גילוי אש. כאשר בבניין יש מערכות מסוג זה אז במקרה של שרפה או דלקה יהיה איך לכבות אותה בצורה מהירה. מערכת כיבוי אש יכולה לגרום לנו לחוש בטוחים יותר במקום העבודה שלנו ולא לחשוש במקרה שיש קצר חשמלי שמתחיל שרפה או במקרה של הידלקות אחרת.

מערכות גילוי אש
מערכות גילוי אש

למה חשוב להשקיע במערכות כיבוי אש בבניינים ציבורים?

חשוב מאוד שנשקיע בבניינים ציבוריים בהתקנה של מערכות כיבוי אש כי:

  • מערכות אלו יגנו עלינו במקרה של שרפה
  • במקומות ציבוריים יש הרבה אנשים וזוהי חוסר אחריות לא למגן אותם מפני שרפות
  • מקום ציבורי שלא ממוגן מפני שרפות הוא מלכודת מוות
  • מיגון מקומות ציבוריים נגד אש יכול למנוע אסון ולהציל חיי אדם

אם אנחנו נמצאים במקום ציבורי במשך זמן רב או אם אנחנו מבקרים בו פעמים רבות כדאי לנו לוודא שהוא אכן ממוגן אל מול שרפות. מערכת לכיבוי אש אולי לא מורגשת בחיי היומיום שלנו, אך כאשר יש שרפה והיא לא בנמצא או לא נגישה מרגישים מאוד בחסרונה ולא כדאי לנו להגיע למצב כזה.

למה חשוב להשקיע במערכות כיבוי אש בבית הפרטי שלנו?

חשוב מאוד שנשקיע גם במערכות כיבוי אש בבית הפרטי שלנו. אם לא נשקיע בבטיחות של הבית הפרטי שלנו לא נוכל לשמור על הבטיחות האישית שלנו ושל הילדים שלנו. זוהי האחריות שלנו כבעלי הבית לדאוג לבטיחות שלו ולמעשה לבטיחות האישית שלנו. בית שאין בו ציוד לכיבוי אש הוא בית שאסור לגור בו אף לא יום אחד וכל יום שאנחנו גרים בו הוא יום אחד יותר מדי. אם הבטיחות שלנו חשובה לנו כדאי לנו לברר האם יש או אין בבית שלנו מערכת לכיבוי אש שכוללת נטף וברז כיבוי. אם אין לנו בבית מערכת מסוג זה אנחנו חייבים לפעול בהקדם ולהתקין אותה.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s